VOICE BB 2014

26
/ LUT
Sroda
2014

VOICE BB 2014

Czas
06:15

Szkoła Muzyki Rozrywkowej OLMA MUSIC CENTER

                            Bielsko-Biała 43-300 ul. Cieszyńska 24, tel. 791-721-224

email omc.psm@gmail.com

www.olmamc.pl

___________________________________________________________________________

 

Drodzy Rodzice.

 

Bielska Szkoła Muzyki Rozrywkowej OMC rozpoczyna niezwykle interesujące przedsięwzięcie, jakim jest Projekt VOICE BB 2014. Jego pierwsza odsłona to klip wideo, jednak dalej będzie jeszcze ciekawiej – powstanie płyta z udziałem młodych muzyków.

Głównym celem Projektu jest promowanie uzdolnionej młodzieży oraz umożliwienie realizacji jej pasji.

Projekt jest nietuzinkową i absolutnie unikalną inicjatywą, która doprowadziła już do nagrania wideoklipu „Next to me” z udziałem nastolatków: Pauliny Szuty – piano, Kingi Flasza – perkusja, Roman Rihouet – wokal, który możecie oglądnąć na kanale YouTube szkoły.

Kolejna odsłona projektu to nagranie wideoklipu w przepięknym wnętrzu Pałacu Kotulińskich w Czechowicach –Dziedzicach.

Tym razem zaprosiliśmy do współpracy Sudio Tańca Entree z Bielska-Białej, którego baletnice zagoszczą na ekranie wideoklipu.

Nagrania studyjne piosenki Laleczka z Saskiej Porcelany oraz zdjęcia na planie zakończone. Już niedługo będziecie mogli posłuchać efektów naszej pracy i oglądnąć premierowy teledysk.

Co dalej? Jeszcze przed wakacjami zostanie wyłoniona pierwsza grupa wokalistów oraz instrumentalistów, kolejna szansa jesienią. To właśnie ta grupa będzie miała okazję pracować przy płycie.

Do płyty oczywiście powstanie teledysk oraz cała seria filmików z nagrywania płyty i nie tylko. Chcemy skupić się na rozwoju talentów, zarówno tych grających jak i śpiewających.

VOICE BB zadbał również o profil na Facebooku, oraz materiały dodatkowo wspierające promocję szkoły.

Szkoła chce w ten sposób pokazać niezwykły potencjał, a jednocześnie udowodnić, że wspiera swoich uczniów w realizacji wielu ciekawych pomysłów.

  • Facebook
  • YouTube